Всі новиниУ Дубні демонтували кілька пам'ятників радянської епохи

У Дубні демонтували кілька пам’ятників радянської епохи

Вчора у Дубні демонтовано постать солдата та меморіальну табличку з пам’ятника на братській могилі радянських воїнів і тувинських добровольців.

Про це інформує Дубно-влада-онлайн.

Процес перенесення даного пам’ятника було розпочато з ініціативи міського голови Василя Антонюка ще у січні цього року. Відповідні листи спрямовані у Міністерство культури та інформаційної політики України та до Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій. Адже такі справи повинні вирішуватись у правовому полі, з дотриманням відповідної процедури ексгумації, отриманням низки дозволів, так як це є братська могила.

Однак, у зв’язку з жорстокою російською агресією проти України, було вирішено в найкоротші терміни здійснити демонтаж пам’ятника. На позачерговій сесії міської ради 3 травня депутати підтримали це рішення і вже вчора воно було частково реалізоване.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc