Всі новиниУ центрі Рівного керівництво поліції області разом із паралімпійцями підняли три прапори...

У центрі Рівного керівництво поліції області разом із паралімпійцями підняли три прапори (ФОТО)

На Майдані Незалежності із паралімпійцями зустрівся начальник Головного управління Національної поліції Олексій Камишанський, керівники правоохоронних структур, військові, представники влади та рівняни.

Про це інформує Поліція Рівненської області. 

Представники влади привітали паралімпійців та подякували за кропітку працю та гідне представлення України на змаганнях. Також побажали їм великих перемог на Олімпійських іграх, що стартують вже завтра, 24 серпня.

Потому присутні під Державний гімн Украйни підняли одночасно три прапори: Прапор України, м. Рівного та параолімпійський.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc