Всі новиниУ більшості закладів освіти Рівного вже розпочався опалювальний сезон

У більшості закладів освіти Рівного вже розпочався опалювальний сезон

Станом на 15:30 опалювальний сезон стартував у 25-ти закладах дошкільної освіти та 21-й школі міста.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Заклади дошкільної освіти, в яких увімкнули опалення:

  • № 4, 14, 27, 28, 29,33, 38, 39, 41, 42, 44, 51, 56, 47, 52, 12, 32, 35, 43, 57, 23, 50, 22, 1, 40.

Школи, в яких увімкнули опалення:

  • ЗОШ № 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 22, 23, 24, гуманітарній гімназії, ПМЛ «Елітар», Економіко-правовий ліцей, гімназії «Гармонія», РНРЦ «Особлива дитина» та Палаці дітей та молоді.

Щодо житлового сектору, то у місті запущено 16 котелень. У ТОВ «Еско-Рівне» залишилось запустити одну котельню, яка опалює ЗОШ №17.

Нагадуємо, що котельні запускаються після того, як працівники Рівнегазу розпломбують лічильники та котли.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc