Всі новиниТри сотні аграріїв Рівненщини отримають безкоштовні добрива для осінньої посівної

Три сотні аграріїв Рівненщини отримають безкоштовні добрива для осінньої посівної

300 тонн мінеральних добрив передадуть агровиробникам Рівненщини. Така безкоштовна допомога передбачена у межах Програми USAID АГРО спільно з СОК «Зерновий».

Як розповіли в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, такий вид підтримки допоможе агровиробникам засівати поля та продовжувати роботу під час війни. Загалом понад 300 господарників області отримають по тонні нітроамофоски. Усі вони попередньо подали заявки в Державному аграрному реєстрі (ДАР).

Роздача триває. На сьогодні аграрії вже отримали близько 70 тонн добрив азотно-фосфорно-калійно-сірчаних NPK+S 15-15-15+10.

FB_IMG_1696597269334

Нагадуємо, що можна самостійно перевірити інформацію про час та місце отримання в телеграм боті Agro Bot ZernoUA (https://t.me/the_agro_bot).

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc