Всі новиниСумоїстки з Рівненщини вибороли три золоті нагороди на Чемпіонаті Європи

Сумоїстки з Рівненщини вибороли три золоті нагороди на Чемпіонаті Європи

У швейцарському місті Ренан відбувся турнір з сумо серед юніорів.

Участь у змаганнях взяли понад 350 спортсменів з 15 країн Європи. Спортсменки з Рівненщини здобули 3 золоті медалі,а саме Марта Бонч-Бруєвич у ваговій категорії до 55 кг (Сарненська ДЮСШ; тренери Наталя Белаш та Денис Кайда), Альбіна Клєфас у ваговій категорії до 65 кг (Сарненська ДЮСШ, тренер Наталя Белаш); Уляна Садікіна у командній боротьбі (Костопільський обласний спортивний ліцей, тренер Валентин Луцов’ят).

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc