Всі новиниСпортсмени зі здолбунівської команди американського футболу представлятимуть Україну на міжнародному турнірі

Спортсмени зі здолбунівської команди американського футболу представлятимуть Україну на міжнародному турнірі

Протягом серпня проходив відбір серед юнаків в національні збірні з американського флаг-футболу. За його результатами четверо спортсменів-юніорів з команди Eagles Здолбунів, єдині з Рівненщини, 24 вересня представлятимуть Україну на міжнародному турнірі у Словаччині.

Про це інформує Здолбунівська міська рада.

Україну представлятимуть у двох вікових групах такі спортсмени:

  • Ю-15: Андрій Плачінта та Віктор Комар
  • Ю-17: Роман Шевчук та Володимир Чорноус

Редакція “Рівне Онлайн” бажає спортсменам успіху та нових здобутків!

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc