Всі новиниШколярка з Радивилова стала призеркою обласної олімпіади з екології

Школярка з Радивилова стала призеркою обласної олімпіади з екології

21 лютого 2022 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 19 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. За перемогу змагались 26 учнів закладів загальної середньої освіти області: 12 десятикласників та 14 учнів 11 класу.

Про це інформує Дубенська районна державна адміністрація.

3 місце серед десятикласників посіла Радивилівського ліцею № 1 Котик Анна Олегівна. Вчитель – Бойко Неля Володимирівна.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc