Всі новиниСарненчанка виборола срібло Чемпіонату України

Сарненчанка виборола срібло Чемпіонату України

В Коломиї триває Чемпіонат України (U-20) з боротьби вільної.

Представники Рівненщини гідно представлені на змаганнях і вже мають здобутки.

Представниця Сарненщини Софія Кушнір виборола срібну медаль національної першості.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc