Всі новиниСапери Рівненщини виїхали зачищати Київщину від російських боєприпасів

Сапери Рівненщини виїхали зачищати Київщину від російських боєприпасів

Вчора, 1 вересня особовий склад групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області у складі п’яти саперів та двох одиниць спецтехніки виїхали на чергову ротацію по розмінуванню території Київської області від російських боєприпасів.

Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Починаючи з квітня це вже четверта ротація рівненський саперів. За перших три виїзди наші піротехніки обстежили 932,895 га території та виявили 4400 сучасних боєприпасів.

Також обстежено 30 житлових будинків та квартир громадян, де виявлено 28 ВНП.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc