Всі новиниРятувальники з охорони Рівненської АЕС взяли участь у велопробігу на підтримку Збройних...

Рятувальники з охорони Рівненської АЕС взяли участь у велопробігу на підтримку Збройних Сил України

Вчора, 4 червня рятувальники з охорони Рівненської АЕС взяли участь у щорічному велопробігу Вараш – Біле озеро. Цьогоріч захід мав благородну мету – збір коштів на тепловізори для українських захисників.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області.

Учасники велопробігу мали з собою патріотичну символіку: прапори, одяг в національних кольорах, що символізувало єдність у ці нелегкі часи.

Також неабиякий ажіотаж та захоплення учасників велопробігу здійснив експонат музею 2 державного пожежно-рятувального загону – «пожежний» велосипед, який також подолав відстань у 25 км.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc