Всі новиниРосійський снайпер вбив Героя України з Рівненщини

Російський снайпер вбив Героя України з Рівненщини

Завтра, 27 грудня  о 10:00 у Рівному на майдані Незалежності відбудеться прощання з 48-річний солдатом Андрієм Ярошиком. Усе життя Андрія було пов’язане із селом Бармаки та містом Рівне. У селі будував будинок, де нині мешкає молодший син з мамою. Старший син Героя, як і батько, зараз захищає нашу країну в лавах ЗСУ. 

Про це інформує Рівненська міська рада.

Андрій Ярошик народився у селі Деражне. Навчався у місцевій школі, а за тим здобував освіту у Рокитнівському медичному училищі. По завершенню — вступив до Рівненського державного гуманітарного університету.

Із перших днів повномасштабної війни росії проти нашої країни, Андрій добровольцем вирушив захищати Україну. Відтоді побував у одних з найгарячіших точок Миколаївщини та Херсонщини. Та, на жаль, обірвалося його життя на Донеччині в районі Бахмута.

Побратими розповідають, що Андрій був водієм групи, яка займалася евакуацією поранених. Як медик прагнув допомогти, врятувати життя воїна, але був вражений кулею снайпера…

Добрий, компанійський, щирий чоловік, який був справжньою душею будь-якого зібрання. Саме таким Андрія пам’ятатимуть у Бармаках.

Поховають його на кладовищі у Бармаках…Редакція “Рівне Онлайн” висловлює щирі співчуття рідним, близьким та побратимам Героя України! Доки живемо, маємо пам’ятати про Андрія і про кожного і кожну, які віддали життя за незалежність та цілісність України!

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc