Всі новиниРівнянин завоював 4 медалі Чемпіонату України

Рівнянин завоював 4 медалі Чемпіонату України

З 2 по 5 вересня в м.Умань проходив чемпіонат України з веслування на байдарках і каное.

Учень Рівненської ОШВСМ, МСУМК Андрій Шкарнега завоював чотири медалі, а саме: золото в каное-двійці на 200 м та срібло в mix та каное -четвірка на дистанціях 200 та 500 м. Тренує спортсмена Олександр Максимчук.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc