Всі новиниРівнянин виграв золото у Словаччині

Рівнянин виграв золото у Словаччині

Вихованці ДЮСШ #4 Рівненської міської ради Лащ Ілля та Максим Камінський у складі юнацької національної збірної з підтримкою свого тренера – Сергія Бондаря приймають участь у міжнародних змаганнях “Олімпійські надії” у словацькому місці Нітра.
Наш спортсмен Ілля Лащ у вправі ПП-3 зі стрільби кульової продемонстрував влучність та виборов золото турніру!

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc