Всі новиниРівнянин виборов друге золото на Чемпіонаті України

Рівнянин виборов друге золото на Чемпіонаті України

Другу золоту медаль на Чемпіонаті України виборов майстер спорту України міжнародного класу Олександр Гудима – вихованець ДЮСШ № 5 м. Рівне.
Нагадаємо, що у Чернівцях проходить національна першість з крос-кантрі з велосипедного спорту – маунтенбайку.
Тренують спортсмена заслужені тренери В’ячеслав та Олег Федорчуки.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc