Всі новиниРівнянин став найкращим гонщиком на змаганнях зі спідвею у Чехії (ФОТО)

Рівнянин став найкращим гонщиком на змаганнях зі спідвею у Чехії (ФОТО)

53-й за ліком Меморіал Любоша Томічека в Празі, який вперше був проведений у 1969 році, закінчився тріумфом рівнянина. Вперше за усі роки змагань Гімн України звучав під час церемонії нагородження. І цього успіху досяг найкращий гонщик сезону – рівнянин Марко Левішин.

Про це інформує Спідвей. Рівне.

Після невдач вчорашнього дня у Златій Прілбі Пардубіце Марко Левішин реабілітувався сповна. 12 очок в основній серії заїздів та перемога у фіналі.

Ще жоден з Радянських гонщиків, починаючи з 1969 року не перемагав у цьому турнірі. До імен чемпіонів світу додалося й прізвище Марка Левішина.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc