Всі новиниРівнянин другий на Чемпіонаті України з комбат дзю-дзюцу

Рівнянин другий на Чемпіонаті України з комбат дзю-дзюцу

 31 березня до 2 квітня місті Київ проходить чемпіонат Украіни з комбат дзю-дзюцу ІІІ ранг.

У перший день змагань у розділі граунд-файт (боротьба в партері, больові та задушливі прийоми) учень ДЮСШ-5 Едуард Ляшук серед чоловіків виборов срібну нагороду і виконав норматив майстра спорту України з комбат дзю-дзюцу.

Тренер спортсмена – Коба Дмитро.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc