Рівняни Веніамін Лабяк та Костянтин Яремчук здобули призові місця на Чемпіонаті Житомирської області з риболовлі.
Про це інформує Рівненська міська рада.

Костянтин Яремчук став чемпіоном Житомирської області в особистому заліку із вагою наловленої риби – 11 800 кг.

Веніамін Лабяк виборов третє місце в особистому заліку із вагою наловленої риби – 12 100 кг.

Додамо, що за плечима у рівнян участь у Чемпіонаті України, організація різних фестивалів.
