Всі новиниРівняни виграли дві бронзи Чемпіонату України

Рівняни виграли дві бронзи Чемпіонату України

31 січня та 1 лютого у м.Львів відбувся чемпіонат Украіни з боротьби самбо серед юнаків та дівчат старшого віку.

Учні Рівненської ДЮСШ-5 вибороли бронзові нагороди: Тетяна Климова (54 кг) та Владислав Жолнач (88 кг).

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc