Всі новиниРівнянка виборола срібло Чемпіонату Європи зі стрільби з пістолета (ФОТО)

Рівнянка виборола срібло Чемпіонату Європи зі стрільби з пістолета (ФОТО)

Рівнянка Оксана Ковальчук у складі збірної команди України виборола срібну медаль зі стрільби з пістолета на 25 метрів на Чемпіонаті Європи. Змагання відбуваються у польському місті Вроцлав.

Про це інформує Рівненська ОВА.

Зазначимо, що у червні цьогоріч Оксана Ковальчук здобула золоту нагороду Чемпіонату України зі стрільби кульової, також, з пістолета на 25 метрів.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc