Всі новиниРівнянка виборола два золота на чемпіонаті світу із сумо

Рівнянка виборола два золота на чемпіонаті світу із сумо

Рівнянка Марина Максименко виборола дві золоті нагороди на чемпіонаті світу із сумо.
Першість вона здобула у ваговій категорії до 80 кг, здолавши представницю Норвегії. Іншу нагороду спортсменкавиборола у складі жіночої команди України 4х4 (стінка на стінку), перемігши збірну Японії.
Чемпіонат триває з 7 по 9 жовтня у японському місті Токіо. У змаганнях беруть участь понад 400 спортсменів з 30 країн світу.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc