Всі новиниРівнянка виборола бронзу з кікбоксингу на Всесвітніх Іграх

Рівнянка виборола бронзу з кікбоксингу на Всесвітніх Іграх

Рівнянка Аліна Мартинюк виборола бронзу з кікбоксингу на Всесвітніх Іграх – 2022 року.

В підсумку трьох поєдинків вихованка ДЮСШ#5 тренера Романа Кроля здобула третє місце. У бронзовому фіналі спортсменка перемогла бельгійку Гелен Коннар (2:1) у ваговій категорії 60 кг.

Додамо що, Аліна Мартинюк – восьмиразова чемпіонка України кікбоксингу WAKO. Вона виборювала «золото» кількох World cup WAKO, в її активі 4 золотих нагороди на European cup.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc