Всі новиниРівнянка повідомила патрульним про водія, який їздив містом напідпитку

Рівнянка повідомила патрульним про водія, який їздив містом напідпитку

Вчора інспектори отримали виклик від небайдужої рівнянки. Вона повідомила, що на вулиці Малорівненській біля одного із магазинів припарковане авто Skoda Fabia, з її слів, водій у стані алкогольного сп’яніння.

Про це інформує Патрульна поліція рівненської області.

Коли поліцейські прибули за вказаною адресою, автомобіля, схожого за описом, на місці вже не було.

Проте після обстеження ймовірних напрямків руху зазначеного транспортного засобу — патрульні його виявили та зупинили. 62-річний водій погодився пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння на місці. Результат позитивний — 2,15 проміле.

На рівнянина інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП і відсторонили від керування.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc