Всі новиниРівнян просять сьогодні на кілька годин максимально зменшити споживання електроенергії

Рівнян просять сьогодні на кілька годин максимально зменшити споживання електроенергії

У зв’язку з сьогоднішніми масовими ракетними ударами по території України та пошкодженням об’єктів інфраструктури, мешканців України просять максимально зменшити споживання електроенергії сьогодні з 17:00 до 22:00.

Про це повідомив в телеграм-каналі заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. Він зазначив, що комунальники, енергетики, рятувальники працюють по всій країні та ліквідовують наслідки ракетних ударів. Наразі найскладніша ситуація у Львові, але роботи там вже тривають.

“Внаслідок сьогоднішнього обстрілу рашистів, переконливо просимо всіх, за можливості, сьогодні з 17:00 до 22:00 обмежити споживання електроенергії. Це допоможе пройти критичні навантаження наших електромереж” , – повідомив Тимошенко.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc