Команда “Вересу” вперше вийшла на футбольний поєдинок на оновленому стадіоні “Авангард” з травня 2017, адже саме тоді гравці нашого клубу востаннє грали на рідному полі.


Про це інформує Рівненська міська рада.


Перший товариський поєдинок завершився лише позитивними емоціями та враженнями. З міркувань безпеки матч проходив без глядачів.



Нагадаємо, що вже 30 вересня команда “Вересу” зіграє з львівським “Рухом” на рідному полі у Рівному.
