Всі новиниРівненський сумоїст поїде на турнір в Японію

Рівненський сумоїст поїде на турнір в Японію

У м. Луцьк відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби сумо серед юнаків 2011 р.н.

Юпаткін Макар став чемпіоном турніру в абсолютній ваговій категорії та виборов путівку на турнір в Японію в супроводі мами.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc