Всі новиниРівненський спортсмен став бронзовим призером Паралімпіади в Токіо

Рівненський спортсмен став бронзовим призером Паралімпіади в Токіо

На Паралімпіаді в Токіо завершився поєдинок за бронзову медаль з дзюдо у ваговій категорії до 90 кг серед чоловіків.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація. 

Рівненський спортсмен Олександр Назаренко впевнено переміг бразильця Артура Кавальканте (іппон за 12 секунд) та став бронзовим призером змагань.

Також сьогодні за бронзу позмагається і 25-річна рівненська дзюдоїстка Анастасія Гарник. Вона бореться у надважкій категорії – понад 70 кілограмів.

Тренер паралімпійської збірної з дзюдо – Михайло Романкевич.

Таким чином, це четверта медаль паралімпійців, що представляють Рівненщину у збірній України.

Нагадаємо, учора дзюдоїстка з Рівненщини Ірина Гусєва виборола срібну медаль на Паралімпійських іграх в Токіо, а 27 серпня Наталія Ніколайчик та Юлія Іваницька здобули ще дві «бронзи».

Загалом нагорода Олександра Назаренка стала 37-ю медаллю у скарбничці збірної команди України на XVI літніх Паралімпійських іграх у Токіо.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc