Всі новиниРівненський рятувальник взяв участь в Чемпіонаті України

Рівненський рятувальник взяв участь в Чемпіонаті України

13 травня у місті Київ відбувся Чемпіонат України зі стронгмену.

Захід, на якому зібралося багато спортсменів, щоб випробувати свої сили. В 5-ти вправах усі учасники виборювали право називатися “Найсильнішим”. Серед спортсменів був співробітник Служби порятунку Рівненщини Ігор Головко.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc