Всі новиниРівненський дзюдоїст здобув золото Всеукраїнського турніру

Рівненський дзюдоїст здобув золото Всеукраїнського турніру

Всеукраїнський турнір з дзюдо «NOVATOR CUP» серед юнаків та дівчат проходив 8-10 грудня у місті Хмельницький.
Участь брали близько 400 спортсменів.
Вихованець Рівненської ДЮСШ # 5 Роман Савчук впевнено здобув 4 перемоги у 4 поєдинках та завоював золото турніру.
Готували спортсмена до змагань тренери Іван Іваницький та Наталія Демчук.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc