Всі новиниРівненський борець став третім на Всеукраїнському турнірі

Рівненський борець став третім на Всеукраїнському турнірі

1-3 грудня в м.Берегово відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської, який зібрав понад 300 учасників.
Команду Рівненської ДЮСШ-1 та СК “БГР ОЛІМП” представляли 6 спортменів.
За підсумком турніру наш Євген Кравчук став бронзовим призером змагань.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc