Всі новиниРівненську обласну лікарню повністю забезпечили киснем

Рівненську обласну лікарню повністю забезпечили киснем

Сьогодні в медзакладі відкрили кисневу станцію. Вона виробляє 86 м3 кисню за добу, або 1500 літрів за хвилину. А це означає, що навіть якщо в лікарні будуть максимально завантаженні ліжка хворими на ковід – кисню вистачить.

Про це інформує Рівненська ОВА.

Більше того, киснева станція – це також автономність, незалежність Рівненської області. Тому що не потрібно буде їздити на кисневі заводи, стояти в черзі, щоб отримати кисень.

Загалом в області уже є 19 таких станцій. У планах – 25.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc