Всі новиниРівненській лікарні повернуть майже 300 тис грн переплачених за електроенергію

Рівненській лікарні повернуть майже 300 тис грн переплачених за електроенергію

Господарський суд Рівненської області, за позовом  Рівненської окружної прокуратури, зобов’язав стягнути з енергопостачальної компанії на користь КНП «Центральна міська лікарня» РМР та Рівненської міської ради майже 300 тис. грн надмірно сплачених коштів.

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Зокрема, прокурорами встановлено, що в травні минулого року між лікарнею та енергопостачальною компанією укладено договір про закупівлю електричної енергії відповідно до постанови КМУ щодо запобігання та ліквідації пандемії COVID-19.

Однак в подальшому, всупереч умовам вказаної Постанови, підприємство неодноразово збільшувало ціну постачання електроенергії в договорі за відсутності реального коливання ціни на універсальну послугу в області, що спричинило суттєву переплату медичним закладом за надані послуги та стало підставою для звернення прокурорів до суду.

Зрештою,  господарський суд Рівненської області погодився з доводами прокурора та стягнув з енергопостачальної компанії 285,5 тис. грн зайво сплачених коштів.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc