Всі новиниРівненські судді перераховуватимуть половину винагороди на потреби Збройних сил України

Рівненські судді перераховуватимуть половину винагороди на потреби Збройних сил України

Судді Рівненського апеляційного суду 50 % суддівської винагороди перераховуватимуть на потреби Збройних сил України. Таке рішення ухвалили збори суддів суду апеляційної інстанції, підтримавши ініціативу Верховного Суду та Ради суддів України.  

Про це повідомили у пресслужбі Рівненського апеляційного суду.

На період дії правового режиму воєнного стану в Україні судді Рівненського апеляційного суду з березня  і до закінчення воєнного стану перераховуватимуть частину винагороди на допомогу ЗСУ.

Таке рішення ухвалили на зборах суддів і вже за заявою кожного з них щомісяця 50 % відсотків суддівської винагороди піде на потреби Української Армії.

Як зазначається у зверненні Голови Верховного Суду, судді Верховного Суду щомісячно і до закінчення воєнного стану перераховувати 60 % суддівської винагороди на підтримку Збройних Сил України, а також пропонується суддям першої та апеляційної інстанцій приєднатися до цієї ініціативи й добровільно обмежити свою суддівську винагороду: суддям апеляційних судів — перераховувати 50 % на допомогу ЗСУ, суддям першої інстанції — 40%.

У зверненні також зазначається, що це не стосується суддів із тих регіонів, де відбуваються активні бойові дії, адже вони були змушені залишити свої домівки та свої суди.

Слід зауважити, що вказана ініціатива ВС та РСУ буде предметом обговорення на нараді з суддями місцевих судів, запланованій на 16 березня 2022 року.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc