Регбійна команда ДЮСШ № 4 м. Рівне зайняла ІІ місце у відкритому турнірі з регбі серед юнаків 2006-2007 років народження.
Змагання присвячені Героям територіальної оборони м. Ірпеня.
Тренує команду Юрій Ковалюк.

Регбійна команда ДЮСШ № 4 м. Рівне зайняла ІІ місце у відкритому турнірі з регбі серед юнаків 2006-2007 років народження.
Змагання присвячені Героям територіальної оборони м. Ірпеня.
Тренує команду Юрій Ковалюк.