Всі новиниРівненські регбісти зі сріблом

Рівненські регбісти зі сріблом

Регбійна команда ДЮСШ № 4 м. Рівне зайняла ІІ місце у відкритому турнірі з регбі серед юнаків 2006-2007 років народження.

Змагання присвячені Героям територіальної оборони м. Ірпеня.

Тренує команду Юрій Ковалюк.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc