Всі новиниРівненські призери Олімпіади в Токіо отримають гроші на квартири

Рівненські призери Олімпіади в Токіо отримають гроші на квартири

Сьогодні  депутати Рівненської облради підтримали ініціативу щодо додаткової винагороди призерам Олімпіади – Михайлу Романчуку та Олегу Омельчуку.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Так, за здобуття медалей на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх в Токіо передбачені кошти спортсменам Рівненщини з обласного бюджету:

  • Михайлу Романчуку за друге та третє місця – 1,5 млн грн;
  • Олегу Омельчуку за третє місце – 1 млн грн.

Нагадаємо, що за завойовані медалі також передбачено одноразові винагороди і з обласного бюджету: Михайлу Романчуку – 273 тис. грн, Олегу Омельчуку – 107 тис. грн, їх тренерам – половина від сум.

Окрім того, впродовж двох років і спортсмени , і тренери будуть отримувати стипендію голови ОДА і обласної ради в розмірі п’яти прожиткових мінімумів.

Зазначимо, що у суботу в Парку Шевченка на “Зеленці” відбудеться зустріч з переможцями Олімпіади в Токіо – Михайлом Романчуком і Олегом Омельчуком та їхніми тренерами Петром Нагорним та Сергієм Бондарем.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc