Всі новиниРівненські плавці здобули вісім медалей на чемпіонаті України (ФОТО)

Рівненські плавці здобули вісім медалей на чемпіонаті України (ФОТО)

2-4 листопада 2021 року в місті Запоріжжі на базі басейну “СЛАВУТИЧ 50м” тривав чемпіонату України з плавання серед юнаків.

Про це інформує Рівненська міська рада. 

Загалом за підсумками чемпіонату України з плавання серед юнаків, вихованці СДЮСШОР №2 у скарбничку Рівненської області здобули вісім комплектів нагород: дві золотих, чотири срібних та дві бронзових медалей.

За підсумками старту наших спортсменів на чемпіонаті України, СДЮСШОР №2 посіла четверте місце серед 65 спортивних шкіл та спортивних клубів України з плавання.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc