Всі новиниРівненські кікбоксери здобули 17 медалей Чемпіонату України

Рівненські кікбоксери здобули 17 медалей Чемпіонату України

У місті Тернопіль відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів.
Участь у турнірі прийняли більше 800 спортсменів з усієї України.
Кікбоксери-вихованці Рівненської ДЮСШ #5 проявили характер та продемонстрували гідні поєдинки.
За результатами турніру наші спортсмени здобули 17 медалей:
золото – 9 медалей
срібло – 5 медалей
бронза – 3 медалі

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc