Всі новиниРівненські кікбоксери "накосили" 40 медалей на Чемпіонаті України

Рівненські кікбоксери “накосили” 40 медалей на Чемпіонаті України

Збірна Рівненщини взяла участь в Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів. 
Змагання проходили змагання у місті Бровари з 30 березня по 2 квітня.
Всього наші хлопці у підсумку зуміли вибороти 14 золотих, 12 срібних та 14 бронзових медалей.
Четверо спортсменів виконали норматив КМС України з кікбоксингу WAKO:
Алексеюк Ілля;
Сурага Андрій;
Демчук Артур;
Орел Станіслав.
 

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc