Всі новиниРівненські гирьовики здобули медалі Чемпіонату Європи

Рівненські гирьовики здобули медалі Чемпіонату Європи

Спортсмени Рівненщини продовжують підкорювати міжнародну арену. Наші гирьовики продемонстрували чудові результати, які виступали у складі національної збірної України на Чемпіонаті Європи.

Андрій Грицак став чемпіоном у вправі ривок із довільною зміною рук у ваговій категорії до 85 кг.

Микола Фесюк у вправі естафета, разом з іншими трьома членами збірної, виборов 2 місце, виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу.

Чемпіонат Європи з гирьового спорту проходив 20-23 квітня у грецькому місті Нафпліон. Участь у змаганнях брали спортсмени з 16 країн.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc