Всі новиниРівненські гандболісти стартують в Чемпіонаті України

Рівненські гандболісти стартують в Чемпіонаті України

Команда гандболістів Рівненської ДЮСШ#4 розпочинає боротьбу у першій лізі Чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд ігрового сезону 2023-2024 рр.
1 тур змагань стартує 24 листопада у спортивному залі ДЮСШ#4 м.Рівне.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc