Всі новиниРівненські дзюдоїсти везуть золоті та срібні медалі 

Рівненські дзюдоїсти везуть золоті та срібні медалі 

В італійському місті Кальярі завершився чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору, у якому брали участь представники 20-ти країн. В складі збірної України перебували 10 спортсменів та два тренери з Рівненської області. 

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

У перший день змагань звання чемпіонів Європи вибороли наші Наталія Ніколайчик, Анжела Гаврисюк та Давид Хорава. Срібні нагороди – у Юлії Іваницької та Інни Сич.

Другий день був також результативний – чемпіонкою Європи стала наша Анастасія Гарник, срібні медалі вибороли Олександр Назаренко та Юрій Марченко.

Вчора у завершальний день проходили командні змагання. Жіноча збірна команда України виборола золоті нагороди, а чоловіча команда стала другою.

 

Хочеш повідомити новину, потрібна допомога наших журналістів або побачив помилку у тексті (068)116-5009 Viber/ Telegram”

Читайте також:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc