Всі новиниРівненські борці здобули 7 медалей Всеукраїнського турніру

Рівненські борці здобули 7 медалей Всеукраїнського турніру

Вихованці Рівненської ДЮСШ # 5 взяли участь у відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат “Перші кроки”, який відбувся 11 листопада у місті Львів.
Серед 350 учасників з усієї України, наші спортсмени показали вольову боротьбу та здобули свої нагороди:
золото – Телиця Тетяна
срібло – Доган Міра
срібло – Зубок Ярослав
срібло – Юпаткін Макар
бронза – Рейвах Давид
бронза – Рейвах Арсен
бронза – Черний Микола

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc