Всі новиниРівненські боксери виграли медалі на Волині

Рівненські боксери виграли медалі на Волині

17 лютого у м.Володимир – Волинському відбувся I відкритий турнір з боксу пам’яті Олексія Зінкевича.

Вшанувати пам’ять прибули 20 команд з 14 міст України. Серед учасників за перемоги билися спортсмени РОФК”Будокан”.За підсумком турніру наші хлопці зуміли завоювати чимало медалей.

Золоті медалі виграли Мірзоєв Єміль, Панчук Максим, Колбасюк Андрій, Рустамов Мурат, Капран Роман. Із сріблом завершили виступи Полюхович Захар, Кожевніков Микола, Рудник Дмитро. Готували бійців до змагань Саєнко Ростислав та Стріков Володимир.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc