Всі новиниРівненська "Регіна" побореться за чемпіонські медалі

Рівненська “Регіна” побореться за чемпіонські медалі

16-19 лютого 2023 року в м. Хирів (Львівська область) відбувся черговий тур чемпіонату України з волейболу (жінки) «Вища ліга» сезону 2022/2023.

Рівненська команда «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ-КОЛІСП» у цьому турі зіграла три заключні гри попереднього етапу у яких отримали перемогу: 3:0 над командою МСК «Дніпро КДЮСШ №1 ЧМР», 3:0 «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта» та 3:2 ВК «Буковинка-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ№4».

За підсумками зіграних ігор «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ-КОЛІСП» посіла друге місце у груповому етапі та виборола право змагатися за чемпіонство з трьома найсильнішими командами.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc