Всі новиниРівненська команда ДЮСШ «Верес-1» стала чемпіоном області з футболу серед команд U11

Рівненська команда ДЮСШ «Верес-1» стала чемпіоном області з футболу серед команд U11

27-28 жовтня у Смизі проходив фінальний етап чемпіонату «Я – патріот», організованого Дитячо-юнацькою футбольно-футзальною лігою Рівненської області.

Про це інформує Рівненська міська рада.

У поєдинку за «золото» перша команда ДЮСШ «Верес» мінімально обіграла господарів ФК «Єврошпон-Смига» – 2:1.

Основний час поєдинку за «бронзу» між командами ДЮСШ «Сарни-Дубровиця» та ДЮСШ «Верес-2» завершився унічию – 1:1. Втім, у серії пенальті перемогли хлопці з Сарн та Дубровиці – 4:3.

Найкращі у номінаціях:

  • найкращий бомбардир – Артур Мартинюк, ДЮСШ «Верес-1»;
  • найкращий гравець – Олександр Ребров, ДЮСШ «Верес-1»;
  • найкращий воротар – Денис Агафонов, ДЮСШ «Сарни-Дубровиця»;
  • MVP – Максим Чорнозуб, ФК «Єврошпон-Смига».

Попереду аналогічні фінальні турніри серед команд U13 та U15. Перші зіграють 29-30 жовтня, а другі – 4-5 листопада.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc