Всі новиниРівненська дзюдоїстка виборола золото на Дефлімпійських іграх

Рівненська дзюдоїстка виборола золото на Дефлімпійських іграх

Рівненська спортсменка Катерина Шепелюк здобула перемогу на XXIV літніх Дефлімпійських іграх серед спортсменів з порушеннями слуху.

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Дзюдоїстка Шепелюк Катерина виступала серед жінок у ваговій категорії до 63 кілограм. Вона виборола золото і показала всьому світу силу духу нашого народу.

Тренер – Романкевич Михайло Якович.

Для Катерини це вже не перші Дефлімпійські ігри. У Туреччині вона виборола бронзу. А у 2021 Катерина Шепелюк стала чемпіонкою світу з дзюдо у ваговій категорії до 63 кг та чемпіонкою світу у командному заліку серед жінок серед спортсменів з порушеннями слуху в м. Версаль (Франція).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc