Всі новиниРівненська борчиня виграла золото у Львові

Рівненська борчиня виграла золото у Львові

У Львові відбувся Всеукраїнський турнір-меморіал з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова.

Вихованка рівненської ДЮСШ#5 Телиця Тетяна продемонструвала хорошу боротьбу та стала чемпіонкою турніру у ваговій категорії до 25 кг.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc