Всі новиниРівненська боксерка здобула золото в Житомирі

Рівненська боксерка здобула золото в Житомирі

З 25 по 30 квітня в м. Житомир відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед жінок-молоді памʼяті МСУМК з боксу Руслана Петровича Оглу.
Вихованка РОФК”Будокан” – Мельник Божена виборола золото.
Наша спортсменка провела три поєдинки, та у фінальному бою за одноголосним рішенням суддів 5:0 здобула перемогу.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc