Всі новиниРівненщині передали автомобіль швидкої допомоги з Німеччини (ФОТО)

Рівненщині передали автомобіль швидкої допомоги з Німеччини (ФОТО)

Рівненщині передали автомобіль швидкої допомоги з Німеччини. Це сталося завдяки старанням волонтерів. «Швидка» працюватиме на базі Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка.

Про це інформує Рівненська ОВА.

– Висловлюю щиру подяку Oksana and Kristian Theodorus Johannes Neitzke та Церква «Благодать» міста Рівне. Така підтримка є надзвичайно важливою, адже щодня область приймає тисячі людей, які тікають від війни, – прокоментував перший заступник начальника Рівненської ОВА Сергій Подолін.

Це вже 15 авто для медиків, яке прибуло від іноземних партнерів на Рівненщину.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc