Всі новиниРівненщина вшановує 37-мі роковини аварії на ЧАЕС 

Рівненщина вшановує 37-мі роковини аварії на ЧАЕС 

У день 37-х роковин Чорнобильської катастрофи на Рівненщині вшановують пам’ять ліквідаторів масштабної техногенної катастрофи.

Про це інформує Рівненська ОВА.

У Рівному квіти до пам’ятної дошки на вулиці Героїв-чорнобильців поклали перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, заступниця голови ОДА Людмила Шатковська, представники обласної та міської рад, обласних громадських організацій, що об’єднують ветеранів-чорнобильців, рятувальники, громадськість.

fb_img_1682501406639

Цього дня меморіальні заходи, приурочені 37-м роковинам Чорнобильської катастрофи, відбуваються в усіх громадах області.

fb_img_1682501408957

Нагадаємо, на території Рівненщини проживає 306 тисяч людей, які мають статус, пов’язаний з Чорнобильською аварією. Серед них понад три тисячі – ліквідатори.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc