Всі новиниРівненщина передала Дніпру пасажирські автобуси

Рівненщина передала Дніпру пасажирські автобуси

Було передано п’ять пасажирських автобусів, оскільки нещодавно ворог знищив там понад 100 автобусів. Рівненщина продовжує виконувати роль гуманітарного хабу. І зрозуміло, що сьогодні автобуси в Дніпрі більше потрібні ніж на Рівненщині.

Про це інформує начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

– Тож ми підтримали інфраструктуру цього міста, яке постійно бере на себе удари з боку фронту. Разом із колегою – очільником Дніпропетровської ОВА Валентином Резніченко, організували доставку транспорту. Це три автобуси «гармошки» на 46 місць і два звичайних 32-х місних. Раніше нашій області їх надала німецька компанія «Meso and more» з міста Кельн.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc